Про готель - Готель Олімп Буковель - Olimp Буковель -офіційний сайт

Готель Olimp Буковель - готель 3 *, який знаходиться в самому центрі гірськолижного курорту Буковель в 300 м від витягів №1, 500 м від витягу №2. Відмінне місце для сімейного відпочинку. Взимку – гірськолижний відпочинок, влітку – відпочинок на гірському повітрі. Номери З номерів готелю відкривається панорамний вид на гори. У кроковій доступності від готелю розташовуються розвинені мережі кафе - барів, ресторанів, магазинів та розважальних комплексів, VODA, Спортивні майданчики та багато іншого, Premium Буковель

Умови проживання

Готель Олімп Буковель - Olimp Буковель -офіційний сайт

1. Працюємо цілодобово та без вихідних. І без свят.
2. Будь ласка, приїжджайте тільки з дітьми, без домашніх тварин. Ми їх дуже любимо, але не можемо розмістити в нашому Готелі.
3. No Smoking — це не просто табличка або нічого не варта прохання. А наша вимога. Курити можна на балконах і терасах. І у нас дуже добре працює протипожежна сигналізація, ми перевіряли.
4. Дуже просто показати свою екологічну свідомість і турботу про світ. Для цього потрібно всього лише при виході з кімнати вимкнути світло, телевізор, закрити вікна і водопровідні крани. Заодно ви подасте своїм дітям відмінний приклад відповідальної поведінки.
Реєстрація заїзду 14:00
Реєстрація виїзду 12:00
Скасування бронювання Готель Олімп Буковель - Olimp Буковель -офіційний сайт

Ви можете скасувати своє бронювання, якщо у вас змінилися плани на відпочинок. Для скасування броні достатньо перейти по посиланню "Скасувати бронювання" у вашому листі підтвердження броні (якщо ви бронювали онлайн) або зв'язатися з відділом бронювання готелю за телефоном

Правила та умови

Готель Олімп Буковель - Olimp Буковель -офіційний сайт

Для гарантії бронювання потрібна передоплата в розмірі 15% вартості проживання. Правила скасування бронювання і повернення передоплати: При скасуванні бронювання більш ніж за 14 календарних днів до запланованої дати Вашого заїзду - оплата буде повернена в повному обсязі за вирахуванням 10% від суми платежу за безготівковим розрахунком на Ваш розрахунковий рахунок (карту) у гривні. При скасуванні бронювання менше, ніж за 14 календарних днів готель не повертає передоплату.
TravelLine: Аналитика